שורשים בביוב

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותים ללקוחות רבים, וותיקים וחדשים, ובין היתר, פתיחת סתימות ביוב. כל לקוח, בין אם הוא פרטי, עסקי, ציבורי או אחר נתקל מעת לעת בבעיות כאלו המשביתות באופן חלקי או מלא את מערכת האינסטלציה בבית ופוגעות במהלך החיים התקין. העניין הוא, שהסתימות נגרמות, לרוב, בתוך הצנרת הפנימית אשר בקווי הביוב, וכאשר הן מורכבות מאוד, אז ניתן לשחרר אותן בעיקר על ידי ביובית. מערכת הביוב שבחצר מורכבת מבריכות ביוב המחוברות אלו לאלו על ידי צנרת סגורה המותקנת בעומק. מעליה יש אדמה. למעשה, רואים רק את מכסי הביוב. הקווים הם ישרים ובחצר גדולה יש מספר בריכות. המים המשומשים ומי האסלות מוזרמים לבריכות, ומהן הם מתנקזים אל המערכת האזורית. האחריות לטיפול במערכת הפרטית היא על ידי הבעלים.

שורשים בביוב הם בין הגורמים העיקריים לסתימות. הם מצליחים לחדור למערכת, שאמורה להיות סגורה, דרך סדקים ו/או שברים הקיימים בה. הם מתרבים באיטיות עד ליצירת פקק רחב שאינו מאפשר זרימת מים קדימה. כאשר נוספים אליהם גופים זרים המגיעים מאסלות או בדרכים אחרות כמו: תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלה ועוד.  אז הסתימה ההופכת למורכבת ולא ניתן לשחררה אלא על ידי ביובית. סתימות גורמות למי השופכין לגלוש החוצה מבעד למכסי בריכות הביוב או מבעד לאסלות שבבית. נוצרות שלוליות מצחינות המכילות חיידקים העלולים לגרום לבעיות בריאות לדיירים. בגלל כל הסיבות הלו יש צורך לפתור את הבעיה במהירות רבה, ומשום כך, שירותי חברת "ביובית מסביב לשעון" ניתנים בכל שעה משעות היום כולל בלילות. ניתן לפתוח סתימות קלות על ידי מוטות מיוחדים אשר מוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצהו יש קפיץ אשר נתקל בסתימה. על ידי סיבובו נכרכים עליו שורשים ובמשיכה אחת הם נתלשים.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

למה אנו זקוקים לשירותי ביובית?

סתימות מורכבות ניתן לפתוח רק עם ביובית. במורכבות מאוד יש גם רגבי אדמה הנשפכים פנימה עקב שברים בצנרת.  מדובר בכלי רכב כבד שעליו יש מיכל לאגירת נוזלים ושתי מערכות מקבילות. אחת לשאיבת נוזלים והשנייה היא להזרמת מים בלחץ. הצוות מגיע עימה וראשית, מרוקן את הנוזלים מהמערכת לתוך המיכל. הביובית מרוקנת אותם לאתר מורשת וממלאים אותה במים נקיים. במקביל, יש צורך לאתר את מיקום הסתימה ועושים זאת, בין היתר, על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי פנימה. היא מצלמת ושולחת תמונות אל צג המצוי  בידי מפעילה. עתה ניתן לראות את המצב ולתכנן את העבודה.

את פתיחת הסתימות עושים באמצעות צינור המים אשר בקצהו מוברגת דיזה מיוחדת המסוגלת ליצור סילון מים דק ובעל עוצמה. הוא חותך שורשים, פלסטיק, גזעים, קרטונים ומפורר רגבי אדמה, והכול מוזרם קדימה ונעלם. עתה ניתן להמשיך ולנקות את כל הצנרת על ידי קילוף לכלוך מהדפנות והקרקעית שלה. כך, משלימה הביובית את עבודתה. ניתן עתה לשפוך חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם ויסודי יותר. בשלב הבא, ניתן לצלם שוב את כל המערכת הנקייה ולראות אל מצבה. כך, ניתן לתכנן תיקון חלקים בה, או להזמין את החברה לשיקומה הכולל. החברה, מספקת, כמובן, גם שירותים אלו ושירותים מקיפים אחרים בתחומי האינסטלציה והביוב.  הביובית שלה מבצעת גם משימות נוספות כגון: שאיבת מי הצפות בימי גשם בעת שמערכת הניקוז קורסת. המים מתנקזים במרתפים, חניונים, מבנים תת קרקעיים ועוד וחייבים לסלקם במהירות. שירותים אחרים הינם שאיבת בורות שומניים במפעלים ובורות ספיגה ועוד. מומלץ להזמין שירותים אלו מהחברה המקצועית בעלת המוניטין.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר