שירותי ביובית

חברת "ביובית מסביב לשעון"   מספקת שירותים מתקדמים ומקיפים ללקוחות רבים באזורים שונים במרכז הארץ, ובאחרים נוספים. מבין השירותים המורכבים ביותר בתחום ניתן למנות שירותי ביובית אשר נדרשים במקרים מיוחדים. יש שניים כאלו אשר חייבים לפעול בהם מהר. האחד הוא איתור ופתיחת סתימות אשר גורמות להצפות בחצרות המבנים ו/או בתוך המבנים עצמם. אלו הם מי שופכין שעולים על גדותיהם וגורמים לריחות רעים ולסבל. במצב כזה אי אפשר להשתמש במערכות האינסטלציה בבית. מקרה דחוף אחר הוא שאיבת מי הצפות בימי גשם רבים עת מערכות הניקוז המקומיות קורסות מרוב עומס מים. השאיבה נעשית מחניונים נמוכים, ממרתפים, ממקלטים וממבנים תת קרקעיים אחרים. גם כאן נדרשת תגובה מהירה, וצוותי עבודה של החברה נכונים בכל עת למקרים אלו, ואחרים דומים. השירות הניתן על ידה הוא לאורך כל השנה ו 24/7.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא סתימות הנוצרות בתוך מערכת הביוב שבחצר. המערכת מורכבת מבריכות המחוברות אלו לאלו על ידי צנרת סגורה אשר מותקנת בעומק האדמה. מעליה יש אדמה רבה, ולכן, היא אמורה לעמוד בלחצים. ניתן למצוא מערכות המיוצרות מבטון או מפלסטיק מסיבי וקשיח. המים המשומשים ומי האסלות מוזרמים מהבית וממנה למערכת האזורית. כאשר היא חדשה היא פועלת היטב. יחד עם זאת עלולות לצוץ סתימות לאורך הזמן הנוצרות מגורמים שונים. הגורם העיקרי הוא חדירת שורשים דרך סדקים ושברים קטנים בה. הם מתרבים בהדרגה עד שיוצרים פקק צפוף. במקרים רבים, נוספים אליהם גופים זרים אשר מגיעים מהאסלות שבבית. מדובר על גלילי ניירות טואלט, תחבושות היגייניות, מיכלי פלסטיק של סבוני אסלות המונחות על דפנות האסלה וכדומה. הם נשמטים פנימה או מושלכים בטעות או במתכוון. לעיתים, מתווספים אליהם רגבי אדמה ואבנים החודרים דרך חורים בצנרת.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

מהי ביובית ומה מטרותיה?

ביובית היא כלי רכב היכול להיות משאית קלה/כבדה או טנדר ענק. על כל אחת יש מיכל לאגירת נוזלים ובנוסף, שתי מערכות. מערכת לשאיבת נוזלים ומערכת להזרמת מים בלחץ. תהליך פתיחת סתימה מתחיל עם שאיבת הנוזלים מהמערכת. הם מוזרמים למיכל ומרוקנים אותם במקום מורשה. בשלב הבא מנסים לאתר את הסתימה ואחת הדרכים היא על ידי צילום הקו  באמצעות מצלמת סיב אופטי השולחת את התמונות אל צג המצוי  בידי המפעיל. כך ניתן לראות הכול ולתכנן את העבודה. עתה מכניסים לפעולה את צינור המים אשר בקצהו יש דיזה מיוחדת המסוגלת לייצר סילון מים דק ובעל עוצמה. הוא יכול לחתוך שורשים, גזעי עצים, פלסטיק, ניירת וקרטון ואף לפורר את רגבי האדמה. הלחץ המופעל על ידי זרם המים מצליח לפורר את הסתימה וכל תוכנה מוזרם קדימה. בשלב הבא, ממשיכים לקלף באמצעות המים את הלכלוך הדבוק לדופנות הצנרת. ניתן גם לשפוך חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם יותר.

עתה מסתיימת עבודת הביובית. הצוות פועל עכשיו לצילום כל קו הביוב. זוהי הזדמנות של ממש מאחר והוא נקי וניתן לראות את הסדקים, השברים ובאופן כללי, את מצבו. על פי תמונת המצב הנגלית ניתן לקבל החלטה לגבי תיקון מקומי, שיקום המערכת כולה או חלקה. מבחינים בביוביות מגדלים שונים הנבדלות ביניהן בטכנולוגיה, בגודל המיכל, ובתפוקת העבודה שהן מסוגלות לייצר. הגדולות שבהן מיועדות לפעילות באזורים תעשייתיים, במפעלים, בשכונות עירוניות ועוד, ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר, יחסית. יש נמוכות הנוסעות בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים ומבצעות שם משימות שונות. בנוסף, הן מיועדות  לשאיבת בורות שומניים, מי בריכות, בורות ספיגה ועוד. מומלץ להזמין שירות מחברת "ביובית מסביב לשעון" בעלת המוניטין.

**במקרה שאתם זקוקים לבעל מקצוע נוסף כמו טכנאי מזגנים אנו ממליצים על פיקס קור טכנאי מזגנים מוסמך.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר