ביובית ברעננה | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית ברעננה, בגוש דן ובאזורים הסמוכים אליה. השירותים מיועדים לפרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור, לבתי מלון ואירוח וללקוחות אחרים הנזקקים להם. בין השירותים הנדרשים והנפוצים ביותר ניתן למצוא איתור סתימות במערכת הביוב ופתיחתן. מדובר גם על שירות דחוף אשר נדרש עקב הנסיבות המורכבות. בכל מערכת ביוב יש בריכות אליהן מגיעים מי האסלות והמים המשומשים שבבית. בחצר גדולה ניתן למצוא מספר בריכות המחוברות אלו לאלו בצנרת סגורה בתוך האדמה. הקו ביניהם הינו ישר וקצה במערכת מגיע למערכת הביוב האזורית. סתימה נוצרת, לרוב, בתוך הצנרת משורשים ו/או מגופים זרים החודרים אליה. השורשים מגיעים מסדקים הנוצרים לאורך הזמן עקב בלאי שבר וכדומה. הם מרחיבים אותו באיטיות, ולבסוף, נוצרת פקעת שורשים המתחילה לסתום את הצינור. גופים זרים מגיעים מהאסלות, ומדובר על תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה וכדומה.

התוצאה מאי מעבר המים היא קשה מאחר והם פורצים דרך מכסי הביוב או דרך האסלות. נוצרות שלוליות מצחינות מחוץ לבית ובתוכו המסוכנות לבריאות השוהים בגלל החיידקים בהם. לא ניתן להפעיל את המערכת בעת הזאת, ולכן, הטיפול חייב להיות בהקדם האפשרי. צוות מהחברה יגיע עם הביובית והמטרה הראשונה הינה לשאוב את הנוזלים והמוצקים. לאחר ריקון המערכת מנסה הצוות לזהות את מיקום הסתימה ויכול לעשות זאת בשתי דרכים. הראשונה היא על ידי החדרת מוטות מיוחדים אשר מוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצהו מוברג קפיץ מיוחד אשר נתקל בסתימה. ניתן לסובב אותו וללפות שורשים. על ידי משיכה נקרעת קבוצת שורשים. בסתימות מורכבות, יש קושי רב לפתוח סתימות בשיטה זאת ואז נדרשת הביובית. ניתן לאתר סתימות גם על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המצלמת את כל הקו.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית ברעננה 24 שעות

ביובית הינה כלי רכב כבד שעליו מותקן מיכל לאגירת נוזלים, מערכת לשאיבת נוזלים ומערכת להזרקת מים בלחץ. פתיחת הסתימה נעשית על ידי מערכת המים. בקצה הצינור מותקנת דיזה מיוחדת המסוגלת ליצור סילון מים דק. הוא מצליח לחתוך שורשים, ניירות, פלסטיק וגופים זרים אחרים. כך מתפוררת הסתימה ותוכנה מוזרם הלאה. לאחר מכן, ממשיכים לקלף לכלוך מדפנות וקרקעית הצנרת באמצעות זרם המים בעל העוצמה. לעיתים, עולה הצורך בשפיכת חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם יותר. כאן, למעשה, מסתיימת עבודתה ועתה יכול הצוות להתפנות לצילום יסודי של קווי הביוב. כך, ניתן יהיה לאמוד נזקים, למצוא סדקים ושברים ולקבל החלטה לגבי תיקון מקומי או שיפוץ נרחב. חברת "ביובית מסביב לשעון" מבצעת גם עבודות אלו שכדאי להזמינם מגוף מקצועי אחד.

ביובית נועדה לבצע מטלות נוספות. היא שואבת מי הצפות ממרתפים, חניונים מקורים ומבנים תת קרקעיים אחרים. גם שירות זה הינו דחוף ונדרש בעיקר בימי גשם רבים עת בורות הניקוז אינם עומדים בעומס. בנוסף, היא שואבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים, מים מבריכות ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות הנבדלות אלו מאלו בגודל, בטכנולוגיה, בתפוקת העבודה שלהן ועוד. יש גדולות המתאימות לעבודה בשטחים תעשייתיים ועירוניים ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר. יש נמוכות היכולות לנסוע בחניונים מקורים ובמבנים נמוכים, ושם לבצע מטלות שונות נדרשות. ביובית ברעננה מספקת שירותיה לאורך כל ימות השנה ובשעות רבות כולל לא שגרתיות. הסיבה לכך היא כי, לעיתים רבות, נדרש שירות דחוף. בנוסף, היא מבצעת עבודות אחרות על פי הזמנות מסודרות. החברה המפעילה מספקת את מכלול השירותים בתחומי האינסטלציה והביוב וניתן להזמינה בכל עת.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר