ביובית בנתניה | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית בנתניה ללקוחות שונים ברחבי  העיר ובסביבותיה. בין לקוחותיה הותיקים ניתן למצוא אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. חלק מהשירותים הנ"ל מוגדרים כדחופים, וביניהם ניתן למנות איתור סתימות ופתיחתם, וכן, שאיבת מי הצפות. בשני המקרים נוצרות בעיות קשות המחייבות פתרונות מיידיים, ולכן, החברה מספקת שירותים 24/7 ופועלת לאורך כל ימות השנה. סתימות נוצרות בתוך מערכות הביוב שבחצר. הן בנויות מבריכות גבוהות המחוברות אלו לאלו בקו ישר באמצעות צנרת סגורה. הסתימות נוצרות בהדרגה כאשר שורשים מתחילים לחדור דרך סדקים קיימים ומתרבים עד כדי יצירת גוש גדול. במקרים רבים, מתווספים אליהם גופים זרים המגיעים מהאסלות. מדובר על תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, פלסטיק שמקורו במתקני סבוני אסלה  המונחים על האסלות לטיהור ולריח ועוד.

כאשר הסתימות יוצרות פקק הן מונעות ממי השופכין להתקדם, ואז הבריכות עולות על גדותיהן והמים פורצים דרך המכסים ויוצרים שלוליות מסביב. במקרים קיצוניים, המים פורצים גם מהאסלות. הסיטואציה הנוצרת קשה מאחר ועולים ריחות רעים, חיידקים מציפים את האזור ועלולים לגרום למחלות. מעבר לכך, אין אפשרות לתפעל את המערכת עד לפתיחת הסתימות.  צוות הביובית מגיע ומתחיל עם ריקון המים אל תוך המיכל המצוי על הרכב. לאחר מכן, עולה  הצורך לזהות את מיקום הסתימה ועושים זאת באחת משתי הדרכים הבאות. ניתן להשחיל מוטות מיוחדים המחוברים ביניהם ויוצרים מוט ארוך שבקצהו מוברג קפיץ. הוא נתקל בסתימה וניתן לסובב אותו ולכרוך עליו שורשים. על ידי משיכה קלה ניתן לתלוש את חלקם. סתימות מורכבות קשה לפתוח בשיטה זאת וכאן נדרשת הביובית. דרך זיהוי אחרת היא על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המסוגלת לצלם את הקו ואת הסתימה. היא שולחת תמונות אל צג המצוי אצל המפעיל.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית בנתניה 24 שעות

ביובית יכולה להיות משאית קלה או כבדה יותר, ואפילו, טנדר מסיבי. בנוסף למיכל ולמערכת שאיבת המים, יש מערכת נוספת של הזרמת מים בלחץ. המערכת הזאת מוכנסת לפעולה והיא אשר אמורה לפורר את הסתימה. בקצה הצינור מותקנת דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק המסוגל ליצור עוצמה רבה. הוא מצליח לחתוך את השורשים, גזעי העצים, הפלסטיקים, הניירת ועוד. עם עוצמת הזרם כל התכולה מתרסקת ונשטפת הלאה למערכת הביוב האזורית. בשלב הבא, ממשיכים לשטוף את הצנרת ולקלף לכלוך מהקרקעית והדפנות עד לניקוי סופי. יש המוסיפים חומר קוטל עשבים לניקוי מושלם יותר. כאן, למעשה, מסתיימת עבודת הביובית, ועתה מתפנה הצוות לצלם את כל קו הביוב הנקי. כך, ניתן לאתר סדקים, שברים ועוד, ולקבל החלטה לגבי תיקוני נזקים או שיקום כללי. חברת "ביובית מסביב לשעון"   מבצעת גם עבודות אלו.

ניתן למצוא ביוביות בגדלים שונים הנבדלים ביניהם במפרט, בטכנולוגיה, בעוצמת תפוקת העבודה שהם מספקות ועוד. הגדולות מתאימות לשטחים פתוחים, עירוניים ואחרים ומסוגלות לבצע פתיחת סתימות מורכבות בזמן קצר יחסית. בין הקטנות יותר יש נמוכות היכולות לנסוע בתוך חניונים מקורים ובמבנים נמוכים לביצוע משימותיהן השונות. הן מגיעות כך עד לפתח הבריכה, והגישה הנוחה מאפשרת להם מתן פיתרון מהיר וזריז. ביובית בנתניה מספקת גם שירותי שאיבת בורות שומניים ממפעלים כימיים ואחרים, שאיבת בורות ספיגה, מי בריכות ועוד. ככלל, החברה מספקת שירותים נוספים בתחומי האינסטלציה והביוב וניתן להזמינה לעבודות משולבות מורכבות.  חלק מהעבודות מוסדרות ומתואמות על פי לוחות זמנים בין שני הצדדים. מומלץ לקבל שירותי ביובית מתקדמים מחברות בעלות תשתית מתאימה. השירות הניתן הינו מקצועי ויסודי. כדאי לשמור את מספר הטלפון של החברה בהישג יד.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר