ביובית בשרון | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית בשרון לציבור לקוחות רחב שחלקו ותיק ואחר חדש. נזקקים לו אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור, בתי מלון והארחה ועוד. בין השירותים הנפוצים ביותר ניתן למצוא איתור ופתיחת סתימות במערכת הביוב. הן נוצרות, בעיקר, בתוך הצינורות הסגורים במערכת ואלו המכוסים באדמה. כל מערכת מורכבת מבריכות ביוב המחוברות אלו לאלו בצנרת הנ"ל המתוחה בקו ישר. המערכת מתחברת בקצה אל מערכת הביוב האזורית. הסתימות נוצרות משורשים החודרים דרך הסדקים ומתרבים עד כדי יצירת גוש גדול וצפוף. במקרים רבים, מצטרפים אליהם גם גופים זרים החודרים דרך האסלות. מדובר על תחבושות היגייניות, גלילי נייר טואלט, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה ואחרים. הם מושלכים בטעות או נשמטים פנימה. התוצאה היא שהמים אינם זורמים קדימה אלא פורצים דרך מכסי הבריכות או דרך האסלות. נוצרות שלוליות בתוך ומחוץ לבית. הן מצחינות ומתרבים בהם חיידקים רבים המסוכנים לבריאות.

במצב כזה, אין אפשרות להפעיל את המערכת, ולכן, צוות הביובית יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה. ראשית עם בואו, הוא ישאב את הנוזלים מהצנרת עד לריקון מלא. לאחר מכן, ינסה לאתר את מיקום הסתימה ועושה זאת באחת משתי הדרכים הבאות. הוא מחדיר מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך אחד. בקצהו יש קפיץ שניתן לסובבו וללפות עימו שורשים. על ידי משיכתם חלקם נתלש. שיטה זאת איננה מתאימה לסתימות מורכבות, ולכן, הצורך בביובית. שיטה אחרת לאיתור היא באמצעות מצלמת סיב אופטי המוחדרת לאורך הקו ומצלמת את כולו. היא שולחת תמונות לצג המצוי אצל המפעיל, וכך הוא יכול לזהות את הסתימה ולתכנן את העבודה.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית בשרון 24 שעות

הביובית הינה כלי רכב שעליו מותקן מיכל ושתי מערכות. האחת לשאיבת נוזלים והשנייה להזרקת מים בלחץ. המערכת השנייה היא האחראית על פתיחת הסתימה. בקצה  הצינור קיימת דיזה מיוחדת אשר יוצרת סילון מים דק בעל עוצמה. הוא מסוגל לחתוך שורשים, קרטונים, פלסטיק ועוד. כך בהדרגה הוא מפורר את הסתימה וכל תכולתה נשטפת קדימה. בשלב הבא, ממשיכים לשטוף את קרקעית ודפנות הצנרת כדי לקלף שכבות לכלוך דבוקות. כך, עד לניקוי סופי. במקרים רבים, שופכים חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם. הם אף מעכבים התפתחות מהירה וחדשה של שורשים. כך מסתיימת, למעשה, עבודת הביובית ועתה ניתן לצלם שוב את כל הקו, הפעם בצורה יסודית יותר. כך, ניתן לזהות את הסדקים והשברים ולתכנן תיקון חלקי או שיקום של כל הקו. חברת  "ביובית מסביב לשעון" מספקת גם שירותים אלו, כמו גם שירותי אינסטלציה וביוב מגוונים ואחרים.

ניתן למצוא סוגים שונים של ביוביות הנבדלות אלו מאלו בגודל, במפרט שלהן, בטכנולוגיה ובעיקר, בתפוקת העבודה שהן מבצעות. הגדולות ביניהן מיועדות לאזורים פתוחים תעשייתיים ועירוניים, ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות תוך פרק זמן קצר, יחסית. יש נמוכות היכולות לנסוע בתוך חנונים מקורים ולבצע שם משימות שונות. ביוביות נועדו גם לפעילות אחרת. הן שואבות מי הצפה ממרתפים, ממחסנים, חניונים נמוכים ומבנים תת קרקעיים אחרים. גם אלו נחשבים לשירותים דחופים ונדרשים בעיקר בחורף. עבודות אחרות הן שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת מי בריכות ועוד. ביובית בשרון מספקת שירותים לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היום, כולל למקרים דחופים המתרחשים בלילה. צוותי העבודה יספקו את השירות עם יחס אישי ויבצעו כל עבודה במקצועיות רבה. מומלץ לשמור את מספר הטלפון של החברה בהישג יד מאחר והתקלות עלולות להגיע במפתיע.

**במקרה שאתם זקוקים לבעל מקצוע נוסף כמו טכנאי מזגנים אנו ממליצים על פיקס קור טכנאי מזגנים מוסמך.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר