ביובית ברחובות | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית ברחובות ובסביבתה. נזקקים להם לקוחות פרטיים, עסקים, מפעלים, מוסדות ציבור ועוד. בין השירותים יש כאלו הנחשבים לדחופים. הנפוצים ביותר הם איתור סתימות בתוך מערכת ביוב ופתיחתן. מערכת הביוב שבחצר מורכבת מבריכות ביוב המחוברות ביניהן בצנרת סגורה. הן עשיות מבטון או מפלסטיק קשיח. הן מתחברות למערכת האזורית והטיפול בהן הוא באחריות בעל הנכס. הסתימות בהן מתרחשות בהדרגה. תחילתן בחדירת שורשי עשבים דרך סדקים בצנרת ו/או חדירת גופים זרים דרך האסלות. השורשים, לרוב, מגיעים מעצים ושיחים גבוהים והגופים הזרים מתחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה המונחים בקצה  האסלה וכדומה. כאשר הסתימות מתעבות אזי המים והמוצקים אינם עוברים דרכם ופורצים החוצה דרך מכסי הבריכות או האסלות. כך, נוצרות מסביב שלוליות מצחינות ומלאות בחיידקים המסוכנים לבריאות. בעת הזאת, לא ניתן להשתמש במערכת עד לפתיחת הסתימה.

צוות הביובית מגיע למקום והפעולה הראשונה שלו, היא, לרוב, שאיבת נוזלים שבמערכת לתוך מיכל המותקן על הרכב. לאחר מכן, יש צורך לאתר את מיקום הסתימה. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. הראשונה היא על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי פנימה המצלמת ושולחת תמונות של הקו לצג שבידי המפעיל. הוא יכול לראות את הסיבה לסתימה ולתכנן איך לפעול. דרך שנייה היא על ידי החדרת מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו ליצירת מוט ארוך. בקצהו יש קפיץ וכאשר הוא נוגע בסתימה ניתן לסובבו ולכרוך עליו קבוצת שורשים. משיכה חזקה והיא נתלשת. סתימות קשות ומורכבות קשה לפתח בשיטה מתישה זאת, ואו אז משתמשים בביובית.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית ברחובות 24 שעות

הביובית יכולה להיות משאית קלה או כבדה, טנדר מסיבי וכדומה. על כל רכב יש את המיכל, מערכת לשאיבת מים ומערכת להזרקת מים בלחץ. פתיחת הסתימה נעשית על ידי הזרקת המים. בקצה הצינור מותקנת דיזה מיוחדת אשר מסוגלת לייצר סילון מים דק. הוא חותך שורשים, גזעי עצים, פלסטיק, קרטון וניירת ועוד. כך, הוא מרסק את הסתימה ומפורר אותה. תוכנה מזרם הלאה אל המערכת הראשית האזורית. בשלב הבא ממשיכים לנקות את דפנות הצנרת וקרקעיתה לכל אורכה. הזרם מצליח לקלף בהצלחה לכלוך דבוק ולאחר סיום הטיפול, המערכת נותרת נקייה. יש השופכים גם קוטלי עשבים לניקוי מושלם. חומרים אלו ידועים גם כמעכבי התפתחות שורשים חדשה. בשלב זה מסתיימת עבודתה. עתה ניתן לצלם שוב את כל מערך הביוב, והפעם, בצורה יסודית יותר. כך, ניתן לגלות סדקים ושברים קיימים ולתכנן תיקונם או שיפוץ כללי. חברת "ביובית מסביב לשעון" מבצעת גם עבודות אלו וכדאי לשלב את כולן יחד. היא מבצעת גם שירותים אחרים בתחום האינסטלציה והביוב.

ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות השונות אלו מאלו במפרט שלהן, ובאופן כללי, בגודל, בטכנולוגיה, בתפוקת העבודה שהן מסוגלות לייצר ועוד. הגדולות ביניהן מתאימות לאזורים תעשייתיים, עירוניים ולשטחים פתוחים אחרים, ומסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בפרק זמן קצר, יחסית. הקטנות הינן נמוכות יותר ומסוגלות לנסוע בתוך חניונים מקורים ו/או מבנים נמוכים ולבצע שם משימות מיוחדות ביעילות רבה.  ביובית ברחובות מבצעת עבודות נוספות שחלקן נחשבות לדחופות. כך, שאיבת מי הצפות בימים גשומים מאוד מחניונים, ממרתפים, וממבנים תת קרקעיים אחרים. עבודות מוזמנות אחרות הן: שאיבת בורות ספיגה, בורו שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת מי בריכות וכדומה. בעל החברה יתאים את כל אחת למשימה הנדרשת. החברה מספקת שירותי לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היממה. וזאת, כדי לספק גם שירותים דחופים ללקוחות ותיקים או חדשים.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר