ביובית במודיעין | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית במודיעין ללקוחות רבים המגיעים מתחומים שונים. בין היתר לעסקים, למוסדות ציבור, וכמובן, לאנשים פרטיים. קיים מגוון רחב של שירותים שחלקם דחופים. אחד הדחופים ביותר הוא איתור ופתיחת סתימות מורכבות. הן נוצרות בצנרת של מערכת הביוב שבחצר. המערכת מורכבת מבריכות המחוברות ביניהן בקו ישר באמצעות צנרת סגורה. הן עשויות מבטון או מפלסטיק מסיבי. הסתימות נוצרות לאורך זמן כתוצאה מחדירת שורשים וגופים זרים. שורשי עצים ושיחים גדולים מוצאים דרכם פנימה דרך סדקים ומתפתחים עד כדי יצירת גושים גדולים. הגופים הזרים מגיעים, לרוב, מהאסלות. מדובר על גלילי ניירות טואלט, תחבושות היגייניות, מיכלי פלסטיק אותם מניחים על האסלות ועוד. כאשר הסתימה מורכבת המים אינם מסוגלים להתקדם, וכאשר הם מתרבים, הם פורצים החוצה דרך מכסי הביוב או דרך האסלות שבבית.

התוצאה היא שלוליות מחוץ לבית או בתוכו המדיפות ריח רע. בתוכן יש חיידקים המסוכנים לבריאות הדיירים. בנוסף, לא ניתן להשתמש במערכת על לתיקון הבעיה. צוות מטעם החברה המגיע עם הביובית חייב לשאוב תחילה את כל תכולת המערכת והנוזלים מוזרמים למיכל המצוי עליה. בשלב הבא, מנסה לאתר את מיקום הסתימה ועושה זאת באחת מהדרכים הבאות. ניתן להכניס מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצהו יש קפיץ הנתקל בסתימה. ניתן לסובב  אותו וללפות שורשים ולמשוך אותם. העניין הוא, ששיטה זאת איננה יעילה במקרים של סתימות קשות. שיטת איתור אחרת היא על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המצלמת את כל הקו וסוקרת אותו. התמונות נשלחות לצג המצוי בידי המפעיל והוא יכול לראות את מצב הסתימה ואת הרכבה. כך ניתן לתכנן את העבודה היטב.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית במודיעין 24 שעות

ביובית הינה כלי רכב כבד. לרוב, משאית כבדה, קלה או אפילו טנדר כבד. עליה מותקנים מיכל, ובנוסף, שתי מערכות. האחת לשאיבת נוזלים והשנייה להזרקת מים בלחץ. תחילת פתיחת הסתימה נעשה עם החדרת צינור המים. בקצהו קיימת דיזה מיוחדת המסוגלת לייצור סילון מים דק ובעל עוצמה. הוא מסוגל לחתוך שורשים, פלסטיק, גזעי עצים, קרטונים וניירות ועוד. הוא מפורר בהדרגה את הסתימה וכל תוכנה מוזרם קדימה אל המערכת הציבורית. לאחר פתיחת הסתימה ממשיכים לקלף שכבות לכלוך הדבוקות לאורך כל הצנרת, ובעיקר בדפנות ובקרקעית. זאת, עד לניקוי מושלם, שוטפים היטב את כל הקו שנותר נקי. ניתן להוסיף חומרים קוטלי עשבים להשלמת תהליך הניקוי. חומרים אלו אף מעכבים התפתחות שורשים חדשה. עתה מסתיימת עבודת פתיחת הסתימה, וזה הזמן לצלם את כל המערכת כדי לגלות את הסדקים, השברים ויתר בנזקים הקיימים.

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותים נוספים ביניהם: שיקום בריכות ביוב, תיקונים בצנרת ועוד. כמו כן, את כל שירותי האינסטלציה הקיימים. ניתן להזמין ממנה שירות משולב של פתיחת סתימות ושיקום שייעשה במיידית לאחר מכן. ניתן למצוא ביוביות מסוגים שונים הנבדלות אלו מאלו בגודל, במפרט, בתפוקת העבודה שהן מסוגלות לעשות ועוד. יש גדולות מאוד המיועדות לשטחים פתוחים ולסביבה עירונית המסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר, יחסית. יש נמוכות הנוסעות בתוך חניונים מקורים או במבנים נמוכים אחרים ושם מבצעות את המשימות המיועדות להן. ביובית במודיעין מבצעת גם שאיבת מי שיטפונות ממרתפים, חניונים נמוכים ומבנים תת קרקעיים אחרים. שירות זה נחשב אף כשירות דחוף, ולרוב, נדרש בימים גשומים מאוד. היא בנוסף, שואבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים, מים מבריכות ועוד. מומלץ לשכור את שירותי החברה הניתנים 24/7. השירות הינו אישי ומקצועי.

**במקרה שאתם זקוקים לבעל מקצוע נוסף כמו טכנאי מזגנים אנו ממליצים על פיקס קור טכנאי מזגנים מוסמך.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר