ביובית בחולון | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית בחולון ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. השירותים הללו נחלקים לדחופים, ולאחרים נוספים עקב הזמנות מסודרות. בין הדחופים ביותר הם שירותי איתור ופתיחות סתימות קשות במערכות הביוב. מערכת הביוב שבחצר בנויה מסדרת בריכות גבוהות עם צנרת פתוחה המחוברות אל לאלו על ידי צינורות סגורים. היא יכולה להיות מיוצרת מבטון או מפלסטיק חזק. מכל מקום, הסתימות נוצרות עקב חדירת שורשים דרך סדקים הנוצרים במעטפת. אלו הם שורשים של עצים ושיחים גדולים המתפתחים בתוך הצינור עד לסתימתו בהדרגה. כאשר מצטרפים אליהם גופים זרים החודרים דרך האסלות כמו: תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, פלסטיקים המכילים סבוני אסלה ועוד, הופכות הן למורכבות מאוד. מי הביוב עולים על גדותיהם ופורצים דרך מכסי הבריכות או, במקרים חמורים יותר, דרך האסלות לתוך הבית. המים מצחינים ומלאים בחיידקים ולא ניתן להשתמש במערכת בעת הזאת.

צוות מטעם החברה המגיע למקום שואב תחילה את הבית אל מיכל המותקן על הביובית. לאחר מכן מנסה לזהות את מיקומה ועושה זאת בשתי דרכים שונות. הראשונה על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המצלמת את כל הקו עד שהיא מגיעה לסתימה. התמונות נשלחות אל צג המצוי אצל המפעיל. דרך  שנייה היא על ידי החדרת מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו והיוצרים מוט ארוך אשר  בקצהו יש קפיץ מיוחד. הוא נתקל בסתימה וניתן לסובב את הקפיץ ולכרוך סביבו את השורשים. משיכה חזקה תולשת חלק מהם. כאשר הסתימה מורכבת, לא ניתן לפתוח אותה ואז מפעילים את הביובית שנחשבת לכלי רכב כבד. משאית, גדולה או קלה, טנדר ענק וכדומה. על כל אחת יש מיכל ומערכות לשאיבת נוזלים ומערכות להזרמת מים בלחץ.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית בחולון 24 שעות

בשלב הבא מכניסים לפעולה את צינור המים אשר בקצהו קיימת דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק המסוגל לחתוך בקלות את השורשים. הוא מסוגל לחתוך גם גזעי עץ, פלסטיק, קרטונים ועוד. המים מפוררים את הסתימה ומשחררת אותה. כל תוכנה מוזרם הלאה אל מערכת הביוב האזורית. לאחר מכן, ממשיכים לנקות את דפנות וקרקעית המערכת. כל הלכלוך הדבוק שם נעקר ונשטף הלאה עד לניקוי יסודי. לניקוי מושלם יותר ניתן לשפוך חומרים קוטלי עשבים שאף מעכבים התפתחות שורשים עתידית. בזאת מסתיימת עבודתה, ועתה ניתן שוב לצלם את קו הביוב לטובת גילוי הסדקים, השברים והנזקים האחרים. סקירה יסודית מאפשרת קבלת החלטות לגבי תיקון מקומי או שיקום יסודי של כל המערכת. כל לקוח בהתאם לצרכיו, טעמו האישי והחלטתו. ניתן לשלב את השירות להזמין שיקום למועד מאוחר יותר בתנאים ומחירים נוחים.

חברת "ביובית מסביב לשעון" מבצעת שירותים נוספים שאף חלקם הינם דחופים. שאיבת מי הצפות ממרתפים, חניונים נמוכים, מחסנים ומבנים תת קרקעיים אחרים נדרשים במיידית, ובמיוחד, בתקופת החורף. שירותים מוזמנים אחרים הם: שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים מחצרות מפעלים כימיים ואחרים ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות. הן נבדלות ביניהן בגודל, בטכנולוגיה, בתפוקת העבודה המיוצרת ועוד. יש גדולות המסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בזמן קצר, יחסית. יש נמוכות היכולות לנסוע בחניונים נמוכים ויכולים לבצע שם את המשימות המוטלות עליהן. החברה פעילה כל השנה ולאורך כל שעות היממה ומספקת מבחר שירותים בתחומי האינסטלציה והביוב. הרצון והצורך הוא לסייע לכל לקוח במצבי מצוקה ובמקרים אחרים. השירות הניתן הינו מקצועי ומסור, והצוות יבצע כל משימה לשביעות רצון הלקוח. מומלץ לשמור את מספר הטלפון של  החברה בהישג יד מאחר והבעיות במערכות הביוב יכולות להתרחש במפתיע.

**במקרה שאתם זקוקים לבעל מקצוע נוסף כמו טכנאי מזגנים אנו ממליצים על פיקס קור טכנאי מזגנים מוסמך.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר