ביובית בגבעתיים | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת שירותי ביובית בגבעתיים ללקוחות פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבוריים, לפרטיים ועוד. הם נדרשים בנסיבות מסוימות שחלקו דחופות. למשל, כמו בעת סתימות בביוב הגורמות למי השופכין להתפרץ מבעד למכסי  בריכות הביוב או דרך האסלות שבבית. סיטואציה זאת אינה נעימה כלל ויש לטפל בה במהירות רבה. משום כך, שירותי החברה  ניתנים 24/7 ללקוחות ותיקים או חדשים כאחד. ניתן להרים טלפון בעת שהצרות הללו קיימות ולקבל ייעוץ וטיפול. מה שברור הוא, שלא ניתן להשתמש במערכת הביוב עד לפתיחת הסתימה. מה שעוד ברור הוא שהמפגע יוצר ריחות רעים, וההצפות מכילות חיידקים המזיקים לבריאות. סתימות עלולות להיווצר במיידית וללא התראה. מדובר בתהליך בו חודרים לצנרת הביוב שורשי עצים ושיחים גבוהים. אליהם מתווספים, פעמים רבות, גופים זרים המושלכים או חודרים דרך האסלות בדרך אחרת כמו: גלילי נייר טואלט, תחבושות היגייניות מיכלי פלסטיק המכילים סבוני אסלה המונחים על קצות האסלות ועוד.

מערכת הביוב הינה מורכבת, יחסית, וכוללת בריכות ביוב המחוברות ביניהן על ידי צנרת סגורה בקו ישר. היא מחוברת לזאת האזורית הציבורית. בתוך השטח הפרטי התחזוקה והטיפול בה הוא באחריות הבעלים. פתיחת סתימה נעשית לאחר זיהויה. את הזיהוי עושה צוות הביובית על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת למערכת. היא נתקלת בסתימה ושולחת את הצילומים אל צג המצוי על ידי המפעיל. דרך אחרת לזיהוי היא על ידי החדרת מוטות ביוב מיוחדים המוברגים אלו לאלו. בקצה  המוט הראשון מוברג קפיץ הנתקל בסתימה. סתימות קלות ניתן לשחרר על ידי סיבוב המוט על השורשים הנלפתים ומשיכתם. כך נקרעת קבוצת שורשים, וכן הלאה. במקרים בהם השיטה אינה עובדת, מכניסים את הביובית לפעילות. חברת  "ביובית מסביב לשעון" יכולה לספק את שני השירותים הללו ואחרים נוספים.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית בגבעתיים 24 שעות

ביובית הינה, למעשה, רכב כבד. לרוב, טנדר גדול או משאית קלה/כבדה. כל אחת כוללת מיכל גדול לאגירת נוזלים ושתי מערכות נוספות. האחת להזרקת מים בלחץ והשנייה לשאיבת נוזלים. תהליך פתיחת הסתימה מתחיל עם שאיבת הנוזלים המציפים את המערכת. לאחר איתור מקום הסתימה, מכניסים את הצינור להזרמת מים בלחץ. בקצהו יש דיזה מיוחדת המסוגלת ליצור סילון מים דק ובעל עוצמה. הוא מצליח לחתוך שורשים וגופים זרים ולרסק את הסתימה. תוך זמן קצר היא מתפוררת ותוכנה נשטף ואל המערכת הציבורית. לאחר מכן, ממשיכים להזרים מים בלחץ המנקים את כל המערכת כולל קילוף לכלוך צמוד בדפנות. בשלב הבא ניתן, אבל אין חובה, לשפוך חומרים קוטלי עשבים לניקוי טוטאלי ולעיכוב חזרת השורשים.  עתה ניתן לצלם את כל המערכת ולבדוק את מצבה, ולהחליט אם יש צורך בביצוע תיקונים בה.

ביובית בגבעתיים מספקת שירותים נוספים ובין היתר: שאיבת בריכות, מי הצפות ממקומות נמוכים כולל חניונים, שאיבת בורות ספיגה, בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים ועוד. ניתן למצוא ביוביות בגדלים שונים השונות אלו מאלו במפרט, בטכנולוגיה הקיימת ועוד. כל אחת מסוגלת לתפוקת עבודה שונה ולעבודה בתנאים אחרים. למשל, קיימות ביוביות נמוכות המסוגלות לנוע בחניונים ובמבנים נמוכים לצורך טיפול במערכות ביוב תקולות בהם. יש גדולות המסוגלות לפתוח סתימה ענקית בפרק זמן קצר, יחסית ועוד. שירותי החברה המגוונים כוללים גם את כל שירותי האינסטלציה והביוב הקיימים. כך, ניתן להזמין לפתיחת סתימה ולאחר מכן, תיקון הסדקים בצנרת או שיקום כל המערכת. ניתן לקבוע מועדי ביקור בצורה מסודרת לעבודות מתוזמנות או להזעיק שירות מהיר בעת תקלות. החברה יכולה לייעץ היטב לכל לקוח לגבי כל בעיה, וכמובן, לפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר