ביובית באשדוד | ביובית מסביב לשעון

שירותי ביובית באשדוד נדרשים מעת לעת והופכים לדחופים, בין היתר, כאשר נוצרות סתימות ביוב במערכת שבחצר. בשלב זה חברת "ביובית מסביב לשעון" נכנסת לפעולה. ניתן להזמינה בכל עת כולל בשעות הלילה כדי לפתור את המטרד הקשה. סתימות במערכת הביוב נוצרת מסיבות שונות, ובעיקר, עקב חדירת שורשים וגופים זרים. גופים זרים יכולים להיות תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט, מיכלי פלסטיק בהם יש סבוני אסלה המותקנים על האסלה. כל אלו נתקעים בצנרת המחברת בין בריכות הביוב הנמתחות בחצר. שורשים חודרים מבעד לסדקים קיימים המתרחבים כל העת. הסתימה מונעת, בסופו של דבר, מהמים להתקדם, הם נסוגים אחורה ופורצים מבעד למכסי הביוב. במקרים קשים יותר, הם פורצים גם מאסלות שבבית. ההצפות הללו יוצרות מטרד וריחות לא נעימים, ובשלב הזה, לא ניתן להשתמש במערכת. כל הסיטואציה עלולה ליצור נגעים בריאותיים מחיידקים, ולכן, יש לפתור אותה  במהירות.

מערכות הביוב שבחצר עשויות לרוב מבטון. בונים בריכה גבוהה שהזרימה בה נעשות בתעלות פתוחות. הן ממשיכות מתחת אדמה בצינורות סגורים המתחברים לבריכות נוספות. כך, בקו ישר עד שהם מגיעים ומתמזגים עם מערכת הביוב הציבורית. ניתן למצוא גם מערכות העשויות מפלסטיק קשיח. צוות ביובית שואב תחילה את המים ומרוקן את המערכת, אחר כך חייב לזהות את מקום הסתימה ויכול לעשות זאת בשתי דרכים עיקריות. הראשונה היא על ידי החדרת מוטות מיוחדים המחוברים ביניהם. בראש הראשון יש קפיץ אשר נתקל בסתימה. ניתן ללפף באמצעותו את השורשים ולנסות לתלוש אותם. כאשר הסתימה מורכבת יותר, הפעולה הנ"ל איננה מצליחה לפתור את הבעיה ואז נכנסת הביובית לתמונה. דרך אחרת למציאת מקור הסתימה היא על ידי החדרת מצלמת סיב אופטי המזהה אותה. התמונות נשלחות לצג המצוי בידי המפעיל ואז הוא יכול לקבל החלטה איך לנהל את העבודה.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית באשדוד 24 שעות

ביובית היא, למעשה, משאית קלה או מעט כבדה יותר או אפילו טנדר גדול. על כל אחד מותקן מיכל גדול להכלת נוזלים. בנוסף, שתי מערכות. אחת מערכת לשאיבת נוזלים והשנייה מערכת להזרמת מים בלחץ. עם הגעת הצוות למקום ולאחר שאיבת המים הוא מכניס לפעולה את המערכת להזרקת מים בלחץ. בקצה הצינור קיימת דיזה מיוחדת היוצרת סילון מים דק. עוצמת הסילון מאפשרת חיתוך שורשים, גזעי עצים, קרטונים, פלסטיקים ועוד. הלחץ שנוצר מפרק ומפורר את הסתימה וכל תוכנה מוזרם הלאה ונעלם. לאחר פתיחת הסתימה ממשיכים לשטוף את הצנרת ומקלפים מהדפנות את כל הלכלוך הנדבק לאורך הזמן. עתה היא נקייה ופתוחה לזרימה. ניתן להוסיף חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם.

חברת "ביובית מסביב לשעון" מבצעת גם שיפוץ למערכות ביוב. לאחר ניקוי המערכת ניתן לצלם את כל הקו, לבדוק היכן הסדקים או השברים ואז לתכנן שיפוץ כללי או חלקי. שילוב של שיפוץ לאחר ניקוי יכול להיות מתוזמן היטב ולחסוך ללקוח כסף.  ביובית באשדוד מבצעת שירותים נוספים ללקוחות הנזקקים לכך. היא שואבת מי הצפות ממרתפים, מחניונים וממקומות נמוכים אחרים, שואבת בורות ספיגה, בורות שומנים במפעלים כימיים ואחרים ועוד. ניתן למצוא ביוביות בגדלים שונים השונים אלו מאלו במפרט הקיים, בטכנולוגיה בהן, ובעיקר, בעוצמת תפוקת העבודה שלהן. יש נמוכות המצליחות לנסוע בחניונים ובמבנים נמוכים לצורך ביצוע המשימות הנדרשות. הגדולות ביניהן מסוגלות לתפוקת עבודה מרשימה ולפתוח סתימות מורכבות ביותר בזמן קצר, יחסית. יש חשיבות לבחירת החברה המספקת את השירות. כדאי מאוד לבדוק אודותיה אצל לקוחות שהיו מרוצים משירותיה, ניתן לקבל שפע של מידע באתר שלה ובנוסף, ממומחים הפועלים מטעמה. השירות הינו מקיף וכללי וניתן במקצועיות ובמסירות רבה.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר