ביובית במרכז | ביובית מסביב לשעון

חברת "ביובית מסביב לשעון" מספקת ביובית במרכז ללקוחות רבים הגרים באזור הנ"ל. השירות ניתן לאנשים פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור וללקוחות אחרים. השירות כולל מבחר עבודות שחלקן דחופות. אחת מהן היא איתור ופתיחת סתימות בצנרת ביוב. מערכת הביוב בנויה מבריכות בחצר המחוברות אלו לאלו בצנרת סגורה שמעליה יש אדמה. היא עשויה מבטון או פלסטיק קשיח. המים המשומשים ומי האסלות מוזרמים אליה מהבית, וממנה, אל המערכת האזורית. הסתימות נוצרות מהצטברות שורשים וגופים זרים אחרים. השורשים חודרים בהדרגה דרך סדקים קיימים ומתרבים במקום אחד. הגופים הזרים נכנסים מהאסלות, וכאן, מדובר על גלילי ניירות טואלט שלמים, תחבושות היגייניות, מיכלי פלסטיק של סבון אסלה המונחים על קצה  האסלה ועוד. כל אלו עלולים להיתקע ולהסתבך בשורשים והמים חדלים מלזרום קדימה. הם גולשים החוצה דרך מכסי הבריכות ודרך האסלות.

המצב שנוצר הוא בלתי נסבל היות ונוצרות שלוליות רבות מצחינות מסביב. הן מכילות חיידקים המסוכנים לבריאות. בעת הזאת, לא ניתן להשתמש  במערכת, ולכן, הדחיפות שבטיפול בבעיה. צוות מהחברה מגיע עם ביובית, ותחילה עליו לרוקן את הנוזלים מהמערכת. הוא שואב אותם לתוך מיכל המצוי בה ומפנה אותם לאתר מורשה. בשלב הבא, מנסה לאתר את מיקום הסתימה ועושה זאת באחת משתי הדרכים הבאות. ניתן להכניס מצלמת סיב אופטי פנימה המצלמת את הקו ושולחת תמונות אל צג המצוי בידי המפעיל. כך הוא מזהה את הסתימה ויכול לתכנן את פתיחתה. דרך שנייה הינה על ידי החדרת מוטות מיוחדים המוברגים אלו לאלו עד כדי יצירת מוט ארוך. בקצה הראשון בהם יש קפיץ אשר ניתן לסובבו כאשר הוא נתקל בשורשים. על ידי משיכה חזקה ניתן לתלוש קבוצה מהם. יש קושי רב לפתוח סתימה מורכבת בשיטה זאת ולכן מעדיפים ביובית.

שירותי ביובית מקצועיים מענה 24 שעות ביממה

שירותי ביובית במרכז 24 שעות

ביובית היא כלי רכב כבד. לעיתים, משאית קלה או כבדה או, אפילו טנדר  גדול. על כל אחד יש מיכל ושתי מערכות. מערכת לשאיבת נוזלים ומערכת להזרקת מים בלחץ אשר אחראית על פתיחת הסתימה. בקצה הצינור שלה יש דיזה מיוחדת אשר יוצרת סילון מים דק  ובעל עוצמה. הוא מסוגל לחתוך שורשים וגזעי עצים, ניירות וקרטונים, פלסטיקים ועוד. הלחץ המופעל על הסתימה גורם לה להתפורר וכל תוכנה מוזרם הלאה. לאחר מכן, ממשיכים להזרים מים ומקלפים את כל שכבות הלכלוך הדבוקות לקרקעית ולדפנות הצנרת. לסיום, ניתן לשפוך חומרים קוטלי עשבים לניקוי מושלם יותר. הם מסוגלים לעכב התפתחות שורשים מהירה. כאן מסתיימת עבודת הביובית ועתה ניתן לצלם שוב את הקו כדי לזהות את הסדקים הקיימים ולתכנן תיקונם, או שיפוץ כל הקו.

חברת "ביובית מסביב לשעון" מבצעת עבודות אלו ועבודות אחרות בתחום האינסטלציה והביוב וכדאי לקבל ממנה שירות מקיף בתנאים טובים. ניתן למצוא מגוון רחב של ביוביות הנבדלות אלו מאלו בגודל, בטכנולוגיה, במפרט שלהן ובתפוקת העבודה שהן מסוגלות לייצר. קיימות נמוכות אשר יכולות לנסוע בתוך חניונים מקורים או מבנים נמוכים ולבצע משימות מיוחדות. יש גדולות המיועדות למפעלים, לשטחים תעשייתיים ועירוניים ועוד. ולהן יש תפוקת עבודה רבה מאוד. הן מסוגלות לפתוח סתימות מורכבות בפרק זמן קצר. משימות אחרות המבוצעות על ידן הם שאיבת בורות שומניים במפעלים כימיים ואחרים, שאיבת בורות ספיגה ועוד. משימות דחופות אחרות הנדרשות, בעיקר, בימים גשומים במיוחד הם שאיבת מי הצפות מחניונים, מרתפים ומקלטים וממבנים נמוכים אחרים. ביובית במרכז פעילה כל השנה ובכל שעות היום. מומלץ לחפש ולקבל שירות מחברה בעלת מוניטין שיש ברשותה תשתית מקצועית וניסיון מצטבר רב.

**במקרה שאתם זקוקים לבעל מקצוע נוסף כמו טכנאי מזגנים אנו ממליצים על פיקס קור טכנאי מזגנים מוסמך.

לקוחות ממליצים

דוד מנתניה

הגיעו אחרי חצי שעה בלבד השירות היה מעולה והמחיר היה בהחלט לא יקר. מומלץ מאוד.

דוד

נתניה

שמרו איתנו על קשר